Станцію метро «Петрівка» можуть переіменувати на «Почайна»

Відповідне рішення ухвалила сьогодні Комісія Київради з питань найменувань 

Дана ініціатива була подана нашим депутатом Костянтином Багатовим, який разом із відомою групою активістів ГО “Почайна” вже близько року працюють над відновленням і збереженням історичної річки.

Наступний крок – громадське обговорення на сайті Київради. Відповідно, якщо більшість киян підтримають дану ініціативу, за неї голосуватимуть депутати Київради. В разі ухвалення рішення КМДА доручить Департаменту суспільних комунікацій розпочати роботу по підготовці перейменування станції метро «Петрівка» на станцію метро «Почайна».

Далеко не всі кияни знають, що у глибині Петрівки, в промзоні протікає  засмічене русло Почайни – легендарної, майже зниклої правої притоки Дніпра, що відома як місце хрещення Русі князем Володимиром.

А Станція метрополітену «Петрівка» отримала назву від прізвища відомого радянського партійного діяча Г. Петровського. На початку 1920-х років «Петровським» назвали і частину району нинішнього Подолу, а в 1980 році аналогічну назву  було присвоєно станції метро.  Дане переіменування є також реалізацією закону щодо декомунізації.

Читайте також:

24 жовтня

Вадим Ноздря про рівноправне відношення до усіх...

675 0
09 грудня

Перша фундаментальна реформа в історії Києва

364 0
28 жовтня

Сергій Гусовський: У Київраді нового скликання...

755 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.