СТОЛИЧНІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ПУБЛІЧНИХ ПРИЗНАЧЕНЬ НА КЛЮЧОВІ ПОСАДИ В КМДА

Частина столичних депутатів бойкотують публічні призначення на ключові посади в КМДА. Про це заявляють члени комісії транспорту та зв’язку. Зокрема, керівника департаменту транспортної інфраструктури не можуть призначити із грудня минулого року.

До складу цього підрозділу Київміськдержадміністрації входить 9 надважливих для киян комунальних підприємств: від Метрополітену та “Київавтодору” до аеропорту Жуляни та “Київпастрансу”. Однак, схоже, обранці, як і громада, дізнаються про кулуарні призначення останніми. Фракція “Об’єднання “Самопоміч” категорично не погоджується з такою позицією.

У компетенції міського голови призначати посадовців у департаменти. Імовірним претендентом на цю посаду називають нинішнього радника Віталія Кличка. Свого часу, Олександр Козловський був довіреною особою Черновецького на виборах 2004-го року, а згодом – гендиректором “Київзеленбуду”. Депутати ж сподіваються, що невдовзі таки вдасться обрати досвідченого претендента публічно і без домовленостей за спинами киян.

Джерело: Телеканал новин “24”

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

28 квiтня

В Ірпені відкрили центр реабілітації бійців АТО з...

1198 0 77
25 жовтня

Брифінг «Об’єднання «Самопоміч» – Київ про...

1282 0
21 травня

Перспективи розвитку держави та вектори її...

932 0 54