СТВОРЕНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕВІРКИ АЗС В СТОЛИЦІ

689 0 1

На пленарному засіданні Київради 16.04.2015 р. під пунктом 6 в порядку денному розглядалося питання створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки автозаправних станцій (в тому числі газових) на території міста Києва, в результаті розгляду якого було прийняте рішення про створення цієї комісії на 6 місяців.

Максим Гапчук зазначив: “Я, як депутат Київради фракції  “Об’єднання “Самопомоч”, також увійшов до її складу. Тому, кияни, долучайтеся до цієї роботи та залишайте на Інтерактивній мапі http://vladahelp.emap.com.ua/ позначки з проблемними автозаправними станціями для того, щоб винести їх на розгляд робочої групи.”

ВСЕ ПРОСТО – ВИ ПОЗНАЧАЄТЕ НА МАПІ ПРОБЛЕМНІ АЗС СТОЛИЦІ, МИ БЕРЕМО ЇХ В РОБОТУ!

Основними завданнями роботи тимчасової контрольної комісії є перевірка діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) на території міста Києва на предмет відповідності їх діяльності вимогам законодавства України та інтересам територіальної громади м. Києва; визначення необхідності приведення таких об’єктів у відповідність до норм чинного законодавства або їх демонтажу.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

02 лютого

Програма розвитку ЖКГ в Києві нереалістична та...

1063 0 59
31 травня

Кличко наклав вето на майбутнє Києва: офіційна...

1616 0 623
20 березня

Чи є у Києва шанс стати європейською культурною...

1057 0 21