У Києві можуть збільшити нормативи по кількості машино-місць вдвічі

Проект рішення про звернення Київради до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо збільшення нормативів розрахункової кількості машино-місць в столиці підтримали усі уповноважені на це постійні комісії Київради. Наразі документ направлено на правову експертизу в юридичне управління секретаріату КМР.

Проект рішення, який розробив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Олег Макаров, покликаний ініціювати збільшення нормативів по кількості машино-місць в Києві вдвічі.

Питання паркування наразі особливо гостро постало у великих українських містах, де кількість автомобілів протягом 26-ти років незалежності збільшилась у більш ніж два рази. Намагаючись вирішити цю проблему, Мінрегіон ще у 2011 році запровадив нормативи розрахункової кількості машино-місць при будівництві житлових і нежитлових приміщень. До прикладу, на новозбудовану однокімнатну квартиру на Троєщині забудовник має передбачити 0,25 машино-місця, а на 100 працівників установи державного чи загальноміського значення – 15-20 машино-місць.

Читайте також: Столична навігація: «Самопоміч» хоче вдосконалити систему інформування киян щодо стану на дорогах

Олег Макаров наголошує, що вказані будівельні нормативи є єдиними для всіх населених пунктів України і в більшості випадків не враховують такі важливі фактори як кількість населення чи рівень автомобілізації.

«На сьогодні рівень автомобілізації в місті Києві є найвищим в Україні та складає понад 350 авто на 1 тис. жителів. Діючі будівельні стандарти цієї специфіки не враховують та закріплюють однакові нормативи по кількості машино-місць для села і міста-мільйонника. Отже, пропонується звернутись до Мінрегіону для внесення змін до будівельних норм в частині збільшення цих нормативів для міста Києва в 2 рази», – зазначає депутат.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

15 липня

Прибирання в рамках проекту «Відродження річки...

1534 0
24 жовтня

Обговорення: «Чиста медицина – безпечна медицина»

816 0
21 жовтня

Сергій Башлаков про новий порядок встановлення...

1072 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!