У Києві з’явиться парк культури та відпочинку «Парк Почайна»

Київська міська рада підтримала проект рішення депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Костянтина Богатова про створення парку культури та відпочинку «Парк Почайна» увздовж річки Почайна. За відповідний проект рішення у п’ятницю, 10 лютого, проголосував 71 один депутат КМР.

Створення парку культури та відпочинку «Парк Почайна» буде відбуватися в рамках ініціативи з відродження вищезгаданої річки з тисячолітньою історією, яку була майже знищена впродовж останні двох століть.

Сьогодні Почайна біля станції метро «Петрівка» (яка, до речі може бути перейменована) – це остання ділянка русла, що збереглися не тільки в бетоні, а й в природних берегах. Завдяки громадськості, допомозі районної влади та окремих комунальних підприємств вже зроблено декілька великих кроків по відродженню річки, зокрема:

  • Назва річки повернулася на карти;
  • Проведено очистку русла;
  • Створено сквер і намальовано мурал, який вже б’є всі рекорди своїми розмірами.

Минулого року біля ріки Почайна проходили чисельні культурні заходи, а в цьому році, вперше за багато десятиліть, в річці був проведений обряд Хрещення. В рамках пісенного конкурсу «Євробачення» на Почайні планується проведення етнічного фестивалю.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!