У Київраді пропонують оригінальний спосіб боротьби з несанкціонованими рекламними оголошеннями

20 вересня у секретаріаті Київради зареєстрували проект рішення, який покликаний очистити столицю від рекламних оголошень, розміщених у непризначених для цього місцях.

Співавтором документа «Про деякі питання забезпечення благоустрою у місті Києві» є депутат столичної «Самопомочі» Дмитро Стрижов.

Мета проекту рішення – очищення фасадів будівель, ліхтарів, парканів, зупинок громадського транспорту від несанкціонованих рекламних оголошень.

«Відверто кажучи, це й рекламою важко назвати. Мова йде про роздруковані на домашніх принтерах листівки з надписати «Куплю золото», «Куплю волосся» тощо. Ними всіяні всі зупинки громадського транспорту, стовпи, входи в метро та паркани», – розповів Дмитро Стрижов.

Депутат стверджує, що такі оголошення не лише псують вигляд столиці, а й висмоктують кошти з міського бюджету і виснажують людські ресурси. Річ у тому, що київські комунальні підприємства постійно змушені проводити рейди, під час яких їх працівники прибирають вуличні фасади від рекламних оголошень.

«Поборовши цю проблему, ми лише приведемо місто у гідний вигляд, а й зекономимо гроші, людські ресурси і час», – заявив Дмитро Стрижов.

Таким чином, своїм проектом рішення депутати пропонують затвердити правила розміщення оголошень, які суворо заборонятимуть розміщення рекламних листівок на елементах вуличного благоустрою. У разі порушення правил, підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті на адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні оголошення не в призначених для цього місцях, кожні дві хвилини надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію, а відтак – не даватиме можливість потенційним покупцям (користувачам послуг) з ними зв’язатися. Дмитро Стрижов переконаний: це стимулюватиме горе-бізнесменів переходити на легальну рекламу.

Додамо, наступними етапами «руху» цього проекту рішення буде його розгляд іншими членами Комісій КМР, а згодом – винесення на голосування у сесійну залу Київради.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Читайте також:

22 вересня

Київрада пішла на перерву через скандальну...

438 0
07 лютого

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

621 0
17 червня

Київ щороку втрачає 7 дитсадків через газові АЗС

577 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Очень правильное и логичное предложение, которое позволит сэкономить ресурсы, а главное отчистить киев от такой рекламы. Еще более простой способ можно применить в борьбе с рекламой наркотиков просто посылая официальные запросы на удаление каналов в телеграмме чьи номера написаны на стенах

2

Компанії можуть підставляти конкурентів, вказуючи їхні номери на "лівих" оголошеннях. Тому, на мою думку, карати треба не компанії, а розклейщиків. Наприклад, громадськими роботами по здиранню тих самих оголошень або сплатою великого адмінштрафу.
А проблема дійсно важлива, бо засране цими оголошеннями абсолютно все - від фонарних стовпів до ліфта в під'їзді. Дякую.