У Київраді з’явиться година запитань до міського голови як очільника КМДА

Під час пленарного засідання 21 грудня депутати Київради підтримали проект рішення, покликаний започаткувати нову прогресивну традицію – годину запитань депутатів Київради до її виконавчого органу в особі міського голови як очільника КМДА та його заступників.

Відповідний проект рішення за авторством депутата столичної «Самопомочі» Олега Макарова підтримали 68 депутатів Київради.

Основною метою проекту є налагодження ефективного діалогу між Київрадою та керівництвом її виконавчого органу (КМДА). Для цього на першому пленарному засіданні Київради кожного календарного кварталу відводитиметься час для запитань депутатів до голови КМДА і його заступників. Ініціатива передбачає як мінімум годину діалогу, що транслюватиметься наживо на офіційному каналі Київради.

Кожна депутатська фракція Київради матиме гарантоване право на два усних запитання до посадовців стосовно роботи КМДА та їх особистої діяльності на посаді. Якщо міський голова не може з’явитись на годину запитань, він має письмово повідомити про це Київраду із зазначенням причини. В такому випадку година запитань переноситься на наступне найближче пленарне засідання.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

31 березня

Київрада погодилась розширити повноваження райрад

818 0
06 жовтня

Столична «Самопоміч» ініціює звернення до Кабміну...

779 0
25 травня

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

1368 0 16

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!