У КИЇВРАДІ ЗМОГЛИ ПРИЗУПИНИТИ РІШЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЛІ БІЛЯ ДНІПРА

Депутати малих фракцій Київради таки домоглися призупинки рішення з виділення землі на лівому березі Дніпра поблизу Греко-Католицького собору.

Представники “Блоку Петра Порошенка” та “Удару” хотіли віддати землю в оренду на 15 років невідомому фонду “Родовід”, а той — побудувати причал для човнів та створити рекреаційну зону. Втім, знайти представників цього фонду не могли знайти ані депутати, ані журналісти.

Столичні депутати перейнялися тим, що прибережну зону перекриють для потреб приватного клубу. Людина, яка керує цим фондом і має єдине право підпису, також має відношення до славнозвісної компанії “Марс РК”. Ця авіакомпанія, серед засновників якої керівник фонду Анатолій Осадчий, відома з часів Януковича.

У 2012-му вона вигравала багатомільйонні тендери з обслуговування розкішних гелікоптерів для компанії “Чорноморнафтогаз”. Аби з’ясувати, що це за фонд, депутати малих фракцій і блокували трибуну. Вони вимагали взагалі скасувати рішення.

Отже, проект будуть доопрацьовувати. Однак, лише одним рішенням врятувати береги Дніпра неможливо. Адже проектів, затверджених з порушенням законодавства ще достатньо. Приміром, біля того ж таки собору хочуть незаконно звести багатоповерхівку і справа зараз вирішується у судах.

Депутати від “Самопомочі” будуть перевіряти усі ділянки з сумнівним підставами набуття власності. Якщо ж буде виявлено порушення, то будь-які незаконні рішення оскаржуватимуть.

Джерело: Телеканал новин “24”

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

31 березня

Керівник Дарницької районної громадської...

765 0 14
21 квiтня

Максим Борозенець: «Старі кадри при владі – носії...

2088 0 177
13 липня

Атаки «Свободи» на депутатів міськради: нові...

886 0 206