У школах Києва заборонили політичну агітацію

Депутати Київради в цілому підтримали проект рішення, спрямований на заборону розповсюдження реклами політичного характеру, ведення політичної агітації серед учнів та здійснення політичного брендингу в будь-якій формі на території столичних шкіл.

За відповідний документ авторства депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергія Гусовського, Наталії Шульги та Олега Макарова проголосували 66 депутатів.

Вищезгаданий проект рішення вводить офіційну заборону на будь-яку агітацію політичного характеру чи просування політичного брендингу на території загальноосвітніх навчальних закладів Києва. Окрім цього, рішення встановлює заборону на використання матеріально-технічної бази шкіл для розміщення громадських приймалень чи здійснення агітації. Персональна відповідальність за дотримання цих заборон покладається на директорів шкіл.

Читайте також: Наталія Шульга: «Депутати Київради маніпулюють учнями загальноосвітніх шкіл»

Таке рішення депутат столичної «Самопомочі» Олег Макаров пояснює тим, що у Києві неодноразово фіксували випадки, коли загальноосвітні навчальні заклади перетворювалися на поле для ведення політичної діяльності.

«На жаль, деякі місцеві політичні діячі не соромляться друкувати букварі з своїми фото, розміщавати свої приймальні на території шкіл або вішати свої портрети при вході в школу, прямо біля державного прапора», – відзначає  депутат.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Читайте також:

24 грудня

Сергій Гусовський про антикорупційний форум

621 0
18 вересня

Сергій Гусовський: Округи в Києві утворюються під...

1672 0 16
24 жовтня

Обговорення: «Чиста медицина – безпечна медицина»

816 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!