В Києві створять центр допомоги учасникам АТО

1287 0

В четвер, 8 грудня 2016 року депутати Київської міської ради під час пленарного засідання будуть розглядати питання створення Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції (АТО).

Проект рішення «Про визначення за необхідне утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції» передбачає зміну формату взаємодії на рівні влада – учасники АТО. Таким чином, вповноважений орган сам буде інформувати про можливі пільги, програми і складові соціального захисту та максимально спростить процедуру їх отримання. Першими кроками до такої ефективної співпраці є створення повного функціонального реєстру та прийом документів за принципом «єдиного вікна», що значно знизить бюрократизм процедури.

Успішне голосування за цей проект рішення сприятиме створенню структурного органу КМДА, який матиме власне фінансування та достатню кількість працівників. Крім того керівник такого Центру буде обиратися на конкурсній основі.

«Для мене особисто видається доволі дивним і химерним те, що у столиці країни, яка фактично знаходиться у стані війни немає ефективного функціонального органу, який би опікувався військовослужбовцями із зони АТО та їх сім’ями. Органу, який взяв би опіку над матерями, що втратили синів та дітьми, що залишились без батьків», – підкреслив ініціатор проекту рішення депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді Максим Борозенець.

Він також зауважив, що до депутатства його привела військова служба та бажання після неї допомагати тим людям, що і зараз знаходяться на лінії вогню. «Створення такого Центру є для мене пріоритетним і тому закликаю колег-депутатів підтримати це рішення. Сьогодні, коли кожного дня, Герої захищають кордони України, столиця не має морального права бути містом, яке не створило Центр допомоги тим, завдяки кому має змогу жити без вогню», – додав учасник АТО, майор військової комендатури міста Слов’янська Максим Борозенець.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України від 18.03.2015 року «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції»,  в столиці із залученням громадськості повинен бути створений Центр допомоги учасникам АТО як допоміжний орган Київської міської державної адміністрації.

 

З цього приводу, 8 грудня, о 9:30 в кулуарах  Київської міській ради (вул. Хрещатик, 36, 4 поверх) відбудеться брифінг на тему «Утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції».

Спікери:

Максим Борозенець – депутат Київради від фракції «Об’єднання «Самопоміч»;

Тарас Пастух – депутат ВР від фракції «Об’єднання «Самопоміч»;

Акредитація ЗМІ: (093199 25 00)  Іващенко Сергій.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 квiтня

У Києві з’явиться антикорупційна “гаряча лінія”:...

892 0 100
17 травня

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

1128 0 13
23 грудня

Річний семінар – натхнення

2326 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!