В Київраді зареєстрували проект рішення про припинення договору з інвестором будівництва ТРЦ на Поштовій

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергій Гусовський спільно з очільниками фракцій ВО «Батьківщина» та «Єдність» Володимиром Бондаренком та Олександром Омельченком подали проект рішення про припинення інвестиційного договору з компанією, яка будує торгівельний центр на Поштовій площі.

Як заявив Сергій Гусовський, прийняття цього рішення і належне його виконання «поставить крапку» в історії зі скандальним будівництвом ТРЦ.

«Проект рішення про припинення інвестиційного договору є логічним продовженням боротьби за музей на Поштовій. Наша позиція залишається незмінною – на цьому місці має бути саме музей, а не торгівельний центр», – зазначив голова фракції «Самопоміч».

Проект рішення «Про припинення інвестиційного договору № 050-13/і/124 від 17.04.2013 року «Про будівництво об’єкта багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштовій площі окремою чергою будівництва у складі проекту «Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі» передбачає три сценарії, метою яких є припинення договору з ТОВ «Хенсфорд-Україна» про будівництво підземного ТРЦ на Поштовій.

Читайте також: Сергій Гусовський щодо нового проекту рішення про Поштову: питання і відповіді

Зокрема, пропонується такий алгоритм вирішення питання:

  1. КМДА запропонує ТОВ «Хенсфорд-Україна» припинити інвестиційний договір за згодою сторін.
  2. Якщо інвестор відмовиться добровільно припинити договір, то КМДА проаналізує, чи належно виконувалися вимоги договору і, за наявності порушень, скористається правом розірвати договір в односторонньому поряду.
  3. Якщо немає згоди сторін або порушень у виконанні інвестиційного договору, КМДА ініціює розірвання договору через суд у зв’язку з істотною зміною обставин (виявлення численних знахідок археологічного характеру, що мають визначну історико-культурну цінність).

Нагадаємо, 21 червня Київрада проголосувала за створення музею на Поштовій площі, але позиція про розірвання інвестиційного договору не стала складовою цього рішення.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

01 березня

Врятувати пологовий будинок №7: перший крок...

742 0 51
14 вересня

Градостроительная история

696 0
13 лютого

Публічні закупівлі або PROZORRO по-київськи

923 0 19

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!