Вадим Васильчук: «Нелегальне будівництво на Микільській Слобідці руйнує головний храм УГКЦ, в якому похований Любомир Гузар»

Одіозне будівництво житлового комплексу «Сонячна Рів’єра», яке незаконно ведеться на берегах Дніпра, веде до руйнування Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ, у якому похований колишній предстоятель УГКЦ кардинал Любомир Гузар.

Про це 8 червня заявив депутат столичної «Самопомочі» Вадим Васильчук під час спільного брифінгу з народним депутатом Оленою Сотник та головним юристом фракції «Самопоміч» у Київраді Єгором Недашківським.

Вадим Васильчук нагадав, що питання незаконного зведення житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» на столичній Микільській слобідці, піднімалося вже неодноразово. Тепер же, після того, як в цьому храмі поховали Блаженнішого Любомира Гузара, тисячі українців звернули увагу на небезпечний стан споруди, яка пішла тріщинами.

«Ми знову говоримо про цю проблему… Любомир Гузар був і є для нас усіх великим авторитетом. Тому давайте не дозволимо зруйнувати храм, у якому він похований», – заявив Вадим Васильчук.

Про порушення чинного законодавства під час зведення «Сонячної Рів’єри» наголосив головний юрист столичної «Самопомочі» Єгор Недашківський, який пояснив, що згідно з Водним кодексом України, будівництво в межах природо-захисної смуги категорично заборонене. Та незважаючи на це, забудова на берегах Дніпра триває.

«Більша частина території забудови житлового комплексу, згідно з Генеральним планом міста Києва – це зелена зона, тобто тут має бути парк, аж ніяк не багатоповерхова житлова забудова. А отже, це будівництво суперечить головному містобудівному документу столиці – Генплану», – відзначив Єгор Недашківський.

Своєю чергою Олена Сотник заявила, що проблема цього скандального будівництва вже давно вийшла за межі Київради. За словами народного депутата, фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді підготувала запит до Держархбудінспекції з вимогою зупинити будівництво «Сонячної Рів’єри», яке руйнує головний собор УГКЦ.

Нагадаємо, депутати столичної «Самопомочі» зареєстрували і подали на розгляд Київради два проекти рішень, які спрямовані заборонити скандальне будівництво на Микільській Слобідці і забезпечити раціональне використання прибережних захисних смуг Дніпра. Їх розгляд очікується на пленарному засіданні КМР, яке відбудеться 22 червня.

Читайте також:

22 травня

У Києві ініціюють програму з відновлення...

180 0 59
08 лютого

Костянтин Богатов ввійшов до складу журі...

600 0
21 березня

Батьки учнів 142 ліцею Києва висунули міській...

257 0 77

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!