Вберегти Андріївський узвіз від готелю-багатоповерхівки: киян запрошують підписати місцеву ініціативу

У Києві збирають підписи за дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки з підприємцем, який хоче побудувати на Андріївському узвозі 8-поверховий готель. Будівництво такої споруди зашкодить автентичному стану Андріївського узвозу, як об’єкту нерухомої культурної спадщини України.

Місцеву ініціативу створили за сприяння столичної «Самопомочі». У ній пропонується надати Київраді проект рішення «Про розірвання договору оренди земельної ділянки з підприємством «МАРКОН» для будівництва готельного комплексу на Андріївському узвозі , 14-16 у Подільському районі».

У місцевій ініціативі йдеться про те, що на Андріївському узвозі, незважаючи на низку порушень в дозвільній документації та недотримання умов договору оренди земельної ділянки, планують збудувати готельний комплекс з закладами громадського харчування та паркінгу для легкового автотранспорту загальною площею майже 13 тисяч м.кв. Окрім того, будівлю планують звести в історичному центрі Києва – на території пам’ятки містобудування національного значення «Замкова гора». Аби захистити історичну місцину від чергового архітектурного монстра, кияни спільно з представниками районних партійних організацій і юристами столичної «Самопомочі» створили ініціативну групу, яка підготувала документ, спрямований зупинити свавілля забудовника.

Аби місцеву ініціативу розглянули у Київраді, необхідно зібрати 1000 підписів небайдужих киян, які також проти 8-поверхового готелю на Андріївському узвозі. Станом на 2 серпня, 90 киян вже підтримали ініціативу.  Збір підписів триматиме до вересня 2017 року у всіх приймальнях фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ. Інформацію щодо адрес приймалень та їх часу роботи можна отримати за тел: (044) 338-5878. Окрім того, підписати ініціативу можна у наметі ГО «Громада Андріївський Узвіз», який знаходиться на Контрактовій площі поряд з пам’ятником Григорію Сковороді.

Читайте також:

25 жовтня

Сергій Гусовський: На виборах проголосували менше...

377 0
29 травня

У Києві відбувся «Ярмарок спорту»

397 0
13 жовтня

Сергій Гусовський про дитячі садочки

1019 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.