Позиція фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді щодо звернення депутата Романа Марченка стосовно НК «Експоцентр України»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді ініціюватиме громадські обговорення, без яких прийняття стратегічного рішення щодо НК «Експоцентр України» неможливе.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутатське звернення – це викладена в письмовій формі вимога депутата  місцевої  ради з питань,  пов’язаних з його депутатською діяльністю до відповідних інстанцій здійснити певні дії, вжити заходів чи дати офіційне роз’яснення з питань, віднесених до їх компетенції.

Таким чином, звернення Романа Марченка щодо НК «Експоцентр України» – це лише запит на отримання інформації, а не ініціювання жодної процедури.

Депутат у своєму зверненні припускає, що Київська міська влада могла б управляти НК «Експоцентр України» більш ефективно, ніж держава.

Слід зазначити, що відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», для передачі об’єкта з державної власності у комунальну необхідні:

  1. Відповідне рішення Кабміну про передачу об’єкта з державної власності.
  2. Згода міської ради на прийняття цього об’єкта у комунальну власність.

Отже, депутат не уповноважений ініціювати таку процедуру, і може лише пропонувати відповідним органам розглянути її можливість у перспективі.

Водночас, сьогодні, 24 лютого, депутат попросив відкласти розгляд звернення щодо НК «Експоцентр України» «у зв’язку з потребою у додатковому залучені широкої громадськості міста Києва до обговорення піднятої проблематики».

Ми обов’язково ініціюватимемо громадські обговорення, без яких прийняття такого важливого стратегічного рішення щодо НК «Експоцентр України» неможливе.

Фото: biznews.com.ua

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

07 листопада

У Київраді пропонують облагородити ділянку в...

1365 0 49
26 жовтня

Столична ДАБІ зупинила незаконну «реконструкцію»...

1596 0
11 лютого

На День Закоханих запрошуємо всіх на сімейний...

2973 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!