Відповісти за все: у Київраді може з’явитися година запитань до міського голови

У секретаріаті Київради зареєстрували проект рішення, який покликаний започаткувати нову прогресивну традицію – годину запитань до міського голови.

Документ авторства депутата столичної «Самопомочі» Олега Макарова має на меті налагодити ефективний діалог депутатів КМР з очільником Києва в інтересах громади.

Зокрема, йдеться про запровадження години запитань під час пленарних засідань Київради, яка розпочинатиметься одразу після затвердження порядку денного та озвучення депутатських запитів. Ініціатива передбачає як мінімум годину діалогу: Київський міський голова відповідатиме на запитання депутатів щодо роботи виконавчого органу та своєї діяльності. Спілкування транслюватиметься наживо на офіційному каналі Київради.

Передбачається, що запитання можна буде ставити як усно, так і письмово. Останні депутати зможуть надіслати очільнику Києва не пізніше, аніж за тиждень до дня проведення діалогу. Та на письмові запити мер матиме можливість відповідати не більше двадцяти хвилин незалежно від їх кількості. Решта часу йтиме на відповіді на усні запитання. Зокрема, у проекті рішення «Про годину запитань до міського голови» зазначається, що кожна із фракцій у Київраді має право на два усні запитання, незалежно від встановлених часових обмежень.

Окрім того, Олег Макаров передбачив можливу відсутність міського голови на пленарних засіданнях, а відтак – непроведення години запитань. У таких випадках очільник столиці повинен заздалегідь повідомити про свою відсутність, зазначивши причину. Тільки за такої умови година запитань переноситься на наступне пленарне засідання.

Нагадаємо, наступними етапами «руху» цього проекту рішення буде його розгляд членами Комісій КМР, а згодом – винесення на голосування у сесійну залу Київради.

Читайте також:

15 серпня

Точка відліку – Почайна

1112 0
24 травня

На Печерську з’явиться комунальний Центр дозвілля...

454 0 20
19 грудня

Проблема знищення Дніпра. Як реагує влада?

300 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.