Віталій Кличко злякався прозорої процедури призначення головних лікарів Києва і наклав вето на рішення Київради

У середу, 15 лютого, стало відомо, що Київській міській голова Віталій Кличко наклав вето на рішення Київради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору в місті Києві». Дане Положення передбачає встановлення чітко врегульованої процедури конкурсного відбору головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору Києва. Відповідне рішення було прийнято Київрадою у четвер, 9 лютого.

За словами ініціатору проекту рішення, депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Юлії Лобан, відкритий конкурсний відбір надав би можливість допускати до управління медичними закладами високоякісних лікарів-управлінців. Зокрема, з’явилася б можливість залучення до конкурсної комісії представників громадськості, що дозволило б виключити корупційну складову з цього процесу.

Нагадаємо, впродовж тривалого часу в Києві було відсутнє правове регулювання прозорого та чіткого  порядку  конкурсного відбору кандидатур  на посади  головних лікарів медичних закладів міста. Міський голова призначав медичних службовців на власний розсуд, часто нехтуючи професійною кваліфікацією.

Блокування Віталієм Кличком прийнятого Київрадою Положення про конкурсний відбір головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору Києва вкотре засвідчує небажання міської влади втілювати управлінські реформи в столиці та реально боротися з корупцією.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.