Врятувати пологовий будинок №7: перший крок зроблено

824 0 51

У вівторок, 28 лютого, постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення депутата «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Ольги Балицької, поданий спільно з головою фракції Сергієм Гусовським, про відмову у поновленні договору оренди землі для ТОВ “Виробничо-будівельна компанія “Градобуд”.

Ще в 2005 році Київський міський пологовий будинок № 7 заключив інвестиційний договір із забудовником ТОВ “Градобуд”, який передбачав, що забудовник зобов’язувався відремонтувати корпуси Перинатального центру, а також побудувати там окремий харчоблок. Взамін ТОВ “Градобуд” отримав  погодження від Перинатального центру на оренду земельної ділянки, до якої примикає їх будівля. Втім понад 6 років забудовник не виконував свої зобов’язання, що спровокувало Перинатальний центр розірвати з ним інвестиційний договір. Незважаючи на це, договір оренди земельної ділянки, укладений між Київрадою та забудовником ТОВ “Градобуд”, залишається чинним. Це дає підстави забудовнику розпочати будівництво – і не обов’язково у відповідності до містобудівної документації.

Після звернення керівництва Перинатального центру до голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Гусовського був підготовлений проект рішення про відмову у продовженні договору оренди забудовнику. Якщо депутати Київради підтримають проект рішення під час чергової сесії, термін дії договору завершиться вже 19 березня 2017 року.

Ольга Балицька відзначає, що за цим рішенням ховається порятунок Київського міського пологового будинку № 7. «Завдяки прийняттю цього рішення пологовий залишиться в цілісності та стане першою домівкою ще для багатьох прийдешніх поколінь. І, що важливо, ми пройшли по абсолютно правильній та юридично коректній схемі не «розірвання», а «не поновлення» договорів», – відзначила Ольга Балицька.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

07 лютого

У Києві можуть створити унікальну робочу групу,...

644 0
07 липня

Дайджест: тиждень “Об’єднання “Самопоміч” – Київ...

1473 0 28
20 грудня

Правову державу творить і врівноважує...

710 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!