Якість виконання дорожніх робіт у столиці, проведених у 2016 році, перевірить тимчасова контрольна комісія Київради

Сьогодні, 23 березня, Київрада підтримала проект рішення депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ про створення тимчасової контрольної комісії, яка займеться перевіркою якості виконання дорожніх робіт та проконтролює використання бюджетних коштів при проектуванні, будівництві, реконструкції, ремонті та утриманні вулиць і доріг Києва за кошти міста у 2016 році.

Окрім цього, завданням комісії буде здійснення перевірки дотримання будівельних норм і державних стандартів, а також перевірка звітів про виконання робіт, дефектних актів та інших документів щодо виконання вищезгаданих робіт у 2016 році.

За відповідний проект рішення проголосував 91 депутат Київради.

Ініціаторами створення тимчасової контрольної комісії виступили депутати «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Харчук, Олег Макаров та Андрій Осадчук.

До складу спеціальної комісії увійдуть 14 депутатів Київради, зокрема представники фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Андрій Осадчук та Вадим Васильчук. Головою комісії став депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Харчук.

Читайте також:

31 березня

Сергій Гусовський про розширення повноважень...

208 0
21 березня

100 днів «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді...

2162 0
20 липня

Сквери на папері

905 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Andriivskyi Uzviz

Прошу шановних депутатів перевірити якість виконання дорожніх робіт проведених в 2016 році в Голосіївському районі столиці:

1. Вулиця Васильківска: прошу звернути увагу на люки, що стирчать на 5-10 сантиметрів з асфальту, що не лише шкодить авто але й створює аварійні ситуації, коли автомобілі маневрують об'їзджаючи ці "стирчаки". Також окремої уваги заслуговують з'їзди з цього асфальту на прилеглі вулиці де перепали в рівняз становлять 5-9 сантиметрів(наприклад з'їзд на вул. Маричанська)
2. Асфальтування вул Антоновича, що переростає у вічний проект бо асфальт вкладається без належної "подушки" тому вже через деякий час значно просідає.