Якість виконання дорожніх робіт у столиці, проведених у 2016 році, перевірить тимчасова контрольна комісія Київради

Сьогодні, 23 березня, Київрада підтримала проект рішення депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ про створення тимчасової контрольної комісії, яка займеться перевіркою якості виконання дорожніх робіт та проконтролює використання бюджетних коштів при проектуванні, будівництві, реконструкції, ремонті та утриманні вулиць і доріг Києва за кошти міста у 2016 році.

Окрім цього, завданням комісії буде здійснення перевірки дотримання будівельних норм і державних стандартів, а також перевірка звітів про виконання робіт, дефектних актів та інших документів щодо виконання вищезгаданих робіт у 2016 році.

За відповідний проект рішення проголосував 91 депутат Київради.

Ініціаторами створення тимчасової контрольної комісії виступили депутати «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Харчук, Олег Макаров та Андрій Осадчук.

До складу спеціальної комісії увійдуть 14 депутатів Київради, зокрема представники фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Андрій Осадчук та Вадим Васильчук. Головою комісії став депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Харчук.

Читайте також:

23 грудня

Муніципальна е-демократія. Як увічнити себе за...

823 0
01 грудня

Дайджест: тиждень “Об’єднання “Самопоміч” – Київ...

369 0
29 серпня

Укртрансінспекція та поліція підтвердили...

1025 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Прошу шановних депутатів перевірити якість виконання дорожніх робіт проведених в 2016 році в Голосіївському районі столиці:

1. Вулиця Васильківска: прошу звернути увагу на люки, що стирчать на 5-10 сантиметрів з асфальту, що не лише шкодить авто але й створює аварійні ситуації, коли автомобілі маневрують об’їзджаючи ці “стирчаки”. Також окремої уваги заслуговують з’їзди з цього асфальту на прилеглі вулиці де перепали в рівняз становлять 5-9 сантиметрів(наприклад з’їзд на вул. Маричанська)
2. Асфальтування вул Антоновича, що переростає у вічний проект бо асфальт вкладається без належної “подушки” тому вже через деякий час значно просідає.