Як провести своїх людей на посади – Соболєв

Народний депутат від партії “Самопоміч” Єгор Соболєв цього тижня виступив на зустрічах з виборцями в чотирьох районах Києва: Дарницькому, Печерському, Дніпровському та Шевченківському. Основною темою зустрічей була боротьба з корупцією, однак запитання людей виходили далеко за межі цієї теми. Говорилося і про ОСББ, і про громадський активізм, і, звісно, про вибори.

Попри всю напругу довкола виборів, Соболєв заявив, що передвиборча кампанія викликає у нього оптимізм. Те, що за два тижні до виборів українці досі не знають, хто переможе – це велика відмінність і перевага нашої держави порівняно з Росією та Білоруссю, вважає депутат.

Єгор Соболєв на Дарниці

“Я буду голосувати за Анатолія Гриценка. Всі інші варіанти, на мій погляд, набагато гірші, – зазначає Соболєв. – Втім, хто б не виграв вибори, наша справа залишається незмінною. Україна живе однією справою. Назовні – це завдання відбится від агресії путінської Росії. Всередині – це завдання позбутися людей, які плутають власні гроші і гроші платників податків”.

Грошам протистояти може лише активізм

Соболєв називає особистим завданням кожного українця вирішити, кому з кандидатів можна довірити гроші і владу. “Як тільки ви знайдете відповідь на запитання “Хто гідний моєї довіри?”, виникне інше запитання: “Як цю людину провести на посаду?”, – говорить народний депутат. – Я дуже хочу, щоб ми навчилися у Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського, Віктора Пінчука проводити своїх людей у владу. У них це дуже добре виходить, вони не програли жодних виборів. Після Помаранчевої революції, після Революції Гідності президентами і депутатами в парламенті ставали їхні представники”.

Єгор Соболєв на зустрічі на Печерську

Єгор Соболєв під час зустрічі на Печерську

Один із учасників зустрічі зауважив: “Але у них (олігархів) багато грошей!”.

На це Соболєв відповів: “У них багато грошей, а у нас багато людей. Це та сила, яка може перебити їхні гроші: агітувати за свого кандидата, жертвувати на його кампанію, розклеювати на його підтримку листівки – це та робота, якої ми маємо вчитися”. Активну підтримку гідних кандидатів Соболєв назвав “домашнім завданням” для всіх громадян.

Починати з себе

Під час зустрічі на Печерську слухачі кілька разів замість запитань до депутата зверталися до решти присутніх із заявами, що корупцію і зловживання можна побороти лише тоді, якщо боротися із нею в щоденному житті, починаючи з себе і того, що тебе оточує. Соболєв підтримав заклики до небайдужості. “З прямою демократією в Україні велика проблема не із законами, а з бажанням людей брати на себе відповідальність – активних, принципових, дієвих людей, і у центральних районах Києва, і в селі в області – до 15%. А всі інші люди думають “Та якось воно буде і так, без моєї участі”. Це наша біда, яка породжує всі інші зловживання”, – зазначив депутат.

Єгор Соболєв виступив у Дніпровському районі

Єгор Соболєв виступив у Дніпровському районі

Депутат розповів, що партія “Самопоміч” проводить тренінгові програми задля того, щоб молодь була більш підготовленою захищати свої права. Йдеться зокрема і про програму “Школа справжньої політики”, яку очолює сам Соболєв. “Але найкраще навчання – це будь-яка справа. Забудовують твій парк – іди протестувати, і швидко станеш спеціалістом з корумпованості правоохоронних органів, з відсутності правосуддя із залежності місцевих депутатів. За три місяці будеш знати усі проблеми держави досконало і розумітимеш, як їх вирішити”, – пояснив Соболєв.

Соболєв заперечує наявність так званої “проблеми бабушок” на українських виборах, зокрема тому, що у боротьбі з незаконними забудовами і корупцією пенсіонери є найчастіше активними учасниками. “Старше покоління є прикладом дисциплінованості, активності і небайдужості. За моїми спостереженнями, найбільше продаються саме молоді люди, студенти. Хоча тут неправильно говорити про вік, тут ідеться про виховання, – зазначив депутат. – Водночас мене тішить, у нас 75% людей в Україні не продається. Продається чверть – вони ходять на платні мітинги. Більшість же людей – абсолютно нормальні”.


Слідкуйте за анонсами на офіційних сторінках партії “Самопоміч”, щоб дізнатися про майбутні зустрічі з народними депутатами і задати власне запитання.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

17 жовтня

«Україні треба антикорупційний суд, який...

1179 0 14
04 липня

Знайомимося: Андрій Перехрест

1752 0
27 червня

НАЗК перевірить київського чиновника, який став...

1587 0 17

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!