ЮРИСТ АНДРІЙ ХАЛУПНИЙ РОЗ’ЯСНЮЄ Й КОНСУЛЬТУЄ З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

З 1 травня 2015 року можна буде отримати субсидію за спрощеним порядком.

Для цього потрібно подати тільки два документи: заяву і декларацію (Ви можете завантажити ці зразки).
Запроваджено спрощені форми цих документів.Заповнені заява та декларація подаються до органів праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Документи можуть бути надіслані поштою на адреси управлінь праці та соціального захисту населення районних у м. Києві державних адміністрацій.

Місцеві органи праці та соціального захисту населення призначають субсидію та перераховують її розмір підприємствам-надавачам послуг на рахунки заявника. В свою чергу заявник отримує рахунки з урахуванням субсидії.

Всі члени домогосподарства дають згоду на обробку персональних даних про сім’ю, доходи, витрати, що необхідні для призначення житлової субсидії.

Якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні осіб субсидія не призначається або припиняється її надання. Встановлено обов’язок для заявника повернути виплачену суму субсидії у подвійному розмірі.

У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії заявник зобов’язаний повідомити про це орган соціального захисту населення.

Субсидія нараховується домогосподарствам лише в межах встановлених соціальних нормативів житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами (зазначено в таблиці). Все, що перевищує зазначені норми споживання, сплачується у повному обсязі.

Соціальної норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (Постанова КМУ № 409 від 06 серпня 2014 року)

ПослугаСоціальна норма
норма житла13,65 м2 на особу35,22 м2 на сім’ю
газове опаленняелектричне опалення7 м3 на 1 м2 площі65 кВт на
на газову плиту (приготування їжі)на газову плиту (приготування їжі і підігрів води)на газову плиту і водонагрівач6 м3 на особу9 м3 на особу18 м3 на особу
Постачання холодної води(за наявності централіз. постачання гарячої води)Постачання холодної води(за відсутності централіз. постачання гарячої води)2,4 м3 на особу4,0 м3 на особу
постачання гарячої води1,6 м3 на особу
водовідвід4 м3 на особу
утримання прибудинкової території 0,4167 м3 на особу

 

Всі додаткові роз’яснення для оформлення субсидій Ви можете отримати в юридичній приймальні голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергія Гусовського за адресою: вул. Басейна, ½, 2-ий поверх, телефон для попереднього запису:

 044 338 58 78

096 155 63 88

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

22 лютого

Кінець «повірочної деспотії» комунальників: нові...

3729 0 590
20 квiтня

В Україні формується нова політична культура, —...

838 0 1
19 серпня

Олександра Сабецька: Будівельна амністія. Як...

2029 0 27