Забудовник на Героїв Дніпра за потурання влади фабрикує результати громадських слухань

Епопея з скандальним будівництвом торгово-розважального центру над столичною станцією метро Героїв Дніпра взяла новий виток. Наразі, компанія-забудовник ТОВ «Єлікон ЛТД» за потурання столичної влади фабрикує результати громадських слухань  щодо будівництва торгово-розважального центру над станцією метро Героїв Дніпра. Зокрема, забудовник разом з КМДА намагається «проштовхнути» свій протокол громадських слухань, що засвідчує законність будівництва над станцією метро як єдиний та легітимний.

Однак, як повідомляють місцеві жителі, існує інший протокол громадських слухань. Відповідно до нього, жителі виступили категорично проти будівництва скандального ТРЦ. Цей лист місцеві жителі передали Голові фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді Сергію Гусовському, який в свою чергу офіційно передав його Віталію Кличку  під час засідання Київради 6 жовтня 2016 року.

Місцеві жителі та активісти разом з представниками «Об’єднання «Самопоміч» пояснюють розбіжності двох протоколів голосування підкупом та заздалегідь привезеними забудовником людьми для «потрібного» голосування.

Відтак, столична влада, не бажаючи зупиняти будівництво скандального ТРЦ над метро Героїв Дніпра, взяла до уваги сумнівний протокол забудовника та розмістила  його на офіційному сайті КМДА як єдиний та легітимний, при цьому знехтувала справжніми результатами громадських слухань місцевої громади.

Варто зазначити, що протокол так званих громадських слухань забудовника не може бути законим та легітимним, адже була порушена процедура громадських слухань. Зокрема, відповідно до Порядку організації громадських слухань в м. Києві питання щодо головуючого, секретаря громадських слухань, складу лічильної комісії та порядок денний повинні обговорюватись на громадських слуханнях, а не напередодні  невідомою нікому ініціативною групою. Таким чином на так званих громадських слуханнях забудовника ці рішення не були запропоновані громаді, а навпаки були нав’язані місцевим жителям в кращих радянських традиціях без права заперечення.

Крім того, викликає занепокоєння процес голосування на так званих громадських слуханнях. Адже при зареєстрованих 180 осіб, проголосували  лише 94 – «за» та 7 «проти».

Також, є імовірність, що організатори так званих громадських слухань заздалегідь знали хто прийде на голосування. Адже підписні листи попередньо були заповнені одним почерком. При цьому право брати участь у цих слуханнях мали мешканці Оболонського району м. Києва, і їх кількість ніхто передбачити не міг.

Нагадаємо, територіальна громада Оболоні та небайдужі кияни вимагають заборонити будівництво над станцією метро «Героїв Дніпра», а ТОВ «Єлікон ЛТД» разом з КП «Київський метрополітен» закінчити закріплення ґрунтів і гідроізоляцію станції, відремонтувати порушення станції, спричинені будівництвом та привести територію забудови до першочергового вигляду, який був зафіксований актом прийому-передачі комунального майна.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

27 квiтня

У Києві можуть ввести мораторій на вирубку лісу в...

1515 0 45
26 лютого

Забудовники заборгували Києву майже два мільярди...

800 0 45
03 травня

Поліція з народом чи проти торгівлі?

1478 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!