Заява фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ щодо сутичок в Печерській РДА

Звіт голови Печерської районної держадміністрації, що відбувся 23 лютого 2018 року,  – це наруга над принципами демократії в найкращих традиціях часів Януковича. Ми вважаємо неприпустимою ситуацію, коли в залу РДА, штучно наповнену бюджетниками та студентами, тітушки силою не пускали мешканців Печерська та депутата Київради Наталію Манойленко. Ми вимагаємо встановлення винних в перешкоджанні депутатській діяльності нашої колеги, а також в порушенні прав громади на доступ до публічної інформації.

 23 лютого голова Печерської районної держадміністрації Сергій Мартинчук звітував про підсумки роботи за 2017 рік у приміщенні Печерської РДА. За словами очевидців, зала була заздалегідь заповнена студентами та бюджетними працівниками. Цю подію мали намір відвідати представники громади Печерська, а також депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Наталія Манойленко.

Втім невідомі особи спортивної статури не пускали їх до зали, стримуючи силоміць. Про цей інцидент було відомо голові Печерської РДА, оскільки протягом всього цього часу він знаходився в декількох метрах від штовханини і чув заклики з проханням втрутитись у ситуацію та зупинити свавілля осіб, які блокували прохід до зали. В результаті Наталії Манойленко довелося буквально прориватися до місця проведення звіту. За декілька хвилин після того, як це нарешті сталося, голова Печерської РДА поспіхом залишив залу, не відповівши на жодне запитання.

Ми переконані, що така ситуація є неприпустимою, а отже потребує відповідного реагування з боку органів влади.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді звертається до голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка та голови постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків Олександра Березнікова з вимогою з’ясувати причини інциденту та встановити відповідальних осіб.

Ми вимагаємо:

– Надати оцінку формі проведення звіту голови Печерської РДА Сергія Мартинчука;

– Визначити причини недопущення депутата Київради Наталії Манойленко та мешканців Печерського району до зали, де відбувалася подія;

– З’ясувати, чи був використаний адміністративний ресурс для штучного заповнення зали;

– З’ясувати статус осіб, які не допускали Наталію Манойленко та мешканців Печерського району до зали, де відбувалось заслуховування публічного звіту.

Також ми вимагаємо викликати голову Печерської РДА на чергове засідання комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків для надання пояснень.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

08 червня

Сімейний фестиваль «Барвисте джерело»

1672 0
25 жовтня

Брифінг «Об’єднання «Самопоміч» – Київ про...

1134 0
21 червня

Бизнес во власти будет работать и дальше

841 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!