Зберегти Замкову гору: проект рішення «Самопомочі» отримав підтримку всіх необхідних комісій Київради

Усі комісії Київради, що мали на це повноваження, підтримали проект рішення щодо створення на столичній Замковій горі зеленої зони, яка вбереже територію від можливих забудов.

Останнє «зелене світло» проект рішення «Про надання статусу парку земельній ділянці орієнтовною площею 9,8 га, що розташована на Замковій горі в Подільському районі міста Києва» отримав від комісії з питань екології. Документ авторства депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Людмили Березницької та Сергія Гусовського розглянули 15 листопада.

«По великому рахунку, з Замкової гори починався Київ. За дослідженнями, двір легендарного засновника столиці, князя Кия, знаходився саме на Замковій горі… Ми повинні відповідально віднестися до того, чим Замкова гора є для історії міста і для його майбутнього», – зазначив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Гусовський, коментуючи необхідність прийняття цього проекту рішення.

Нині Замкова гора знаходиться на балансі Подільського управління по догляду зеленими насадженнями, та її територія чітко не окреслена. Останнє свідчить про розмите уявлення про зелену зону, а відтак – документально не захищає її від привласнення, забудови чи інших неправомірних дій. Натомість, депутати столичної «Самопомочі» закликають раз і назавжди офіційно окреслити межі Замкової гори, аби зберегти це історичне місце для нащадків. Тим паче, один із київських забудовників раніше вже заявляв про намір звести 8-поверховий готель на Андріївському узвозі, частково зазіхнувши на територію Замкової гори.

Додамо, ініціативу столичної «Самопомочі» уже розглянули і підтримали усі постійні комісії Київради, які мали на це повноваження. Авторам документу залишилося отримати правовий висновок управління правового забезпечення Київради. Після цього за створення парку на Замковій горі голосуватимуть на пленарному засіданні.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

15 грудня

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

1515 0 49
19 грудня

Проблема знищення Дніпра. Як реагує влада?

754 0
23 грудня

Леонід Антонєнко: Горить не тільки банк...

1219 0 39

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!