Зупинити скандальне будівництво на Микільській Слобідці: у Київраді зареєстровано відповідний проект рішення

Депутати фракції “Об’єднання “Самопоміч” – Київ зареєстрували у Київраді проект рішення, який передбачає скасування дозволів на будівництво житлового комплексу “Сонячна Рів’єра” на Микільській Слобідці.

Авторами проекту рішення є голова фракції “Самопоміч” Сергій Гусовський, депутати Ганна Сандалова та Вадим Васильчук.

Будинки зводять у стометровій прибережно-захисній смузі, де будівництво заборонене. Територія, згідно з Генпланом, є зеленою зоною, а земля під двома недобудовами – пам’яткою ландшафту.  Не менш важливим є і те, що місцеві жителі неодноразово влаштовували акції протесту і наголошували, що будівництво ведеться з порушеннями.

“Відповідно до Генерального плану міста Києва, територія, на якій відбувається будівництво за функціональним призначенням належить частково до територій громадських будівель і споруд та частково до вулиць і доріг. Тому житлова забудова не може здійснюватись на вказаних територіях”, – зазначив керівник Юридичного департаменту фракції «Об’єднання Самопоміч» у Київраді, Єгор Недашківський.

Депутати “Самопомочі” вважають, що з огляду на вищесказане, а також на те, що відповідна територія знаходиться в межах прибережних захисних смуг, КМР повинна скасувати видані дозвільні документи за продовження будівництва через їх невідповідність законодавству. Нагадаємо, будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних) в межах прибережних захисних смуг забороняється.

Незважаючи на усі зазначені причини, 17 лютого 2017 року Департаментом містобудування та архітектури КМДА були видані документи, які дозволяють завершення будівництва житлово-офісного комплексу .

Тож, дослухавшись до думки громади та вивчивши документацію, депутати “Самопомочі” підтверджують незаконність будівництва, а тому зареєстрували у Київраді проект рішення, метою якого є скасування виданих  Департаментом КМДА містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для завершення будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідською та просп. Броварським у Дніпровському районі міста Києва від 17.01.2017 р.

Нагадаємо, що наступними етапами “руху” цього проекту рішення буде голосування за нього членами Комісій КМР, а згодом – винесення на голосування у сесійну залу Київради.

Читайте також:

01 березня

«Київзеленбуд» за три роки завдав шкоди на 22 млн...

840 0 124
21 вересня

Сергій Гусовський про оголошення конкурсів на...

1031 0 1
16 вересня

Максим Гапчук: За «відкритим бюджетом» КМДА...

1077 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!