«Об’єднання «Самопоміч» – Київ бореться з незаконним будівництвом в історичній частині столиці

У вівторок, 14 березня, постійна комісія Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики підтримала проект рішення, який покликаний зупинити незаконне будівництво, що розгорнулося по вул. Тургенєвська, 55 на будинку, який віднесений до об’єктів культурної спадщини міста Києва.

Автором проекту рішення є депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” – Київ Вадим Ноздря.

У квітні 2016 року до депутатів Київради «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Ольги Балицької та Вадима Ноздрі звернулись представники громади, які проживають в житлових будинках по вул. Тургенєвська, 57 та вул. Павлівська, 18. Мешканці повідомили, що на чотириповерховому будинку по вул. Тургенєвська, 55, який має статус об’єкта культурної спадщини, ОСББ «Тургенєвська 55» замість анонсованої ним реставрації, здійснює надбудову аттикового поверху зі зміною геометричних розмірів будівлі. Зводячи таку надбудову, замовник порушує права мешканців прилеглих будинків, адже будується всупереч нормам щодо природного освітлення сусідніх будинків.

Проаналізувавши звершення громади, Ольга Балицька подала на розгляд Київради проект рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки правомірності здійснення надбудови на щойно виявленому об’єкті культурної спадщини за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 55 та правомірності виконання будівельних робіт власниками квартир №№ 1, 3, 39, 40, 45, 47 на об’єкті культурної спадщини за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 23», яке депутати підтримали. Це дозволило створити при Київраді тимчасову контрольну комісію, яка ґрунтовно вивчила питання цього будівництва і визнала нелегальним зведення аттикового поверху над об’єктом культурної спадщини.

Наступний крок – підтримка проекту рішення депутатами Київради під час чергового сесійного засідання. Якщо за ініціативу проголосують, недобросовісному забудовнику винесуть приписи про зупинення будівництва, деконструкцію надбудови та притягнення до відповідальності.

Читайте також:

13 квiтня

Депутати столичної «Самопомочі» вимагають...

578 0 63
07 листопада

Мордоризація Києва: куди рухається містобудування...

831 0
05 вересня

Повернення Почайни: у Київраді підтримали...

512 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!