Самопоміч звернулася до правозахисних організацій за підтримкою у відстоюванні Закону «Про місцеві вибори»

Об’єднання «Самопоміч» у Києві звернулося до громадських правозахисних організацій з проханням «підтримати кампанію з відстоювання «рівного виборчого права» для чоловіків та жінок, що має на меті змусити ЦВК припинити порушувати законодавство України».

Причиною звернення послужила Постанова Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2015 року №362 «Про Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону України «Про місцеві вибори» під час реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, кандидатів у депутати обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови та старости села, селища, висунутих місцевими організаціями політичних партій на чергових, позачергових та перших місцевих виборах».

Пункт 4 цього роз’яснення дозволяє невиконання статті 17 Закону України «Про місцеві вибори», в якій йдеться про 30-відсоткову квоту для представників однієї статі у передвиборчих списках партій на місцевих виборах.

Серед організацій, на інформаційну підтримку з боку яких розраховує «Самопоміч» – «Комітет виборців України», «Опора», «Чесно», «Ла Страда» та жіночі правозахисні організації.

Ознайомитися з текстом звернення можна за посиланням.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 квiтня

Відстоювати інтереси підприємців у столиці буде...

1020 0 1
19 квiтня

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

1208 0 49
27 жовтня

Бюджет по-київськи

819 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!