Звернення фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Київській міській раді до Президента України та Кабінету Міністрів України

Сміттєва блокада Львова – культурної столиці України, досягнула межі, за якою починається пряма загроза для життя та здоров’я мільйона українців. Уже більше року триває відверте ігнорування закликів львів’ян із керівництвом міста до найвищих владних кіл держави із проханням про допомогу.

Понад року тому, 30 травня 2016 року, на сміттєзвалищі в селі Великі Грибовичі Львівської області сталася надзвичайна ситуація – пожежа, яка тоді забрала життя людей й сьогодні своїми наслідками загрожує життю та здоров’ю населенню України. Після цієї надзвичайної ситуації та закриття полігону, усі області України відмовляються приймати сміття зі Львова, здійснюючи масштабне блокування як у кабінетах керівництва міст шляхом неприйняття відповідних рішень, так і фізично, використовуючи правоохоронні органи та маніпулюючи мешканцями.

Львівська обласна державна адміністрація, яка безпосередньо відповідальна перед Президентом України та Кабінетом Міністрів України, й підзвітна та підконтрольна йому, уже рік не вчиняє жодних дій щодо виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу в межах Львівської області. Усе це супроводжується реальним блокуванням роботи перевізників сміття, постійним тиском і залякуванням керівніцтва, як приватних, так і комунальних полігонів у межах області.

Така ситуація є неприпустимою у цивілізованому світі, коли керівництво держави відверто закриває очі на масштабну катастрофу, яка відбувається в одному з найбільших міст України в XXI столітті.

Згідно Конституції України забезпечення екологічної безпеки є обов’язком держави. При цьому Президент України є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

         Тому, із огляду на вищезазначене, звертаємося до Президента України та Кабінету Міністрів України із закликами щодо:

– забезпечення безперешкодного вивезення сміття зі Львова на резервні сміттєві полігони;

– виділення земельної ділянки для нового резервного полігону для міста Львова та чотирьох районів Львівської області, який відповідатиме Державним будівельним нормам В.2.4.2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.

У час, коли наша держава перебуває у стані війни та переживає важкі часи, політичні чвари є неприпустимими. У цей час інтереси держави повинні стояти вище політичних амбцій окремих осіб. І ми мусимо продемонструвати єдність України зі Сходу на Захід, і з Півночі на Південь на противагу діям  агресора.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

16 вересня

Максим Гапчук: За «відкритим бюджетом» КМДА...

1534 0 1
23 березня

У Києві хочуть ввести мораторій на санітарну...

1575 0 59
28 лютого

5 кроків: як відремонтувати будинок за кошти...

716 0 40

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!